22 जून 2015

ଓଡ଼ିଶାର ନିଖୋଜ ଡାକ୍ତରସୂଚୀ-୨୦୧୫

ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅବସ୍ଥାପିତ ୬୧୩ ଜଣ ଡାକ୍ତର ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ କେତେକ ଆଗଧାଡ଼ିର ଖବରକାଗଜରେ ଓଡ଼ିଶା ସରକାରଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ୧ ଜୁନ୍‌ ୨୦୧୫ରେ ଏକ ନୋଟିସ୍‌ (ନଂ. 12406/H, Conf. & Proce- 159/2015) ଜାରି କରିଛନ୍ତି। Odisha Civil Services (Classification, Control & Appeal) Rules 1962 ଅନୁସାରେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚିଠା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଅଛି। କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଠିକଣା ମିଳୁ ନଥିବାରୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଦିଆଯାଇପାରୁ ନାହିଁ। ଖବରକାଗଜ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପଢ଼ି ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ଚିଠା ଅଭିଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆଉ ୨୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଲିଖିତ ଆକାରେ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖିପାରିବେ। ଅନ୍ୟଥା, ସେମାନେ ଚାହିଲେ ସଂଶୟ ମୋଚନ ପାଇଁ ବିଭାଗୀୟ ଅତିରିକ୍ତ ସଚିବ ହରେକୃଷ୍ଣ ବେହେରାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ ଯୋଗେ 0674-2396618 ନଂବରରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଯୋଗାଯୋଗ ନକରିବେ, ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚିଠା ଅଭିଯୋଗକୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ବିବେଚନା କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ।

ତଳସୂଚୀରେ ଲିଖିତ ଡାକ୍ତରମାନେ ବହୁଦିନ ଧରି ବେନିୟମ ଭାବେ ନିଜ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଓ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ୧ ଜୁନ୍‌ ୨୦୧୫ରେ ନୋଟିସ୍‌ ଜାରି କରି ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ମଗାଯାଇଛି। ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ପ୍ରମୁଖ ଶାସନସଚିବ ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଥିବାର ସୂଚନା ରହିଛି। (ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଠାରସଂଖ୍ୟା: ୧୦୦୦୧/୧/୦୦୦୪/୧୫୧୬)

ନିଖୋଜ ଡାକ୍ତରଙ୍କ  କ୍ରମ ତାଲିକା (ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାରେ)
୦୧-ଡା. ସୟଦ୍‌ ଇସ୍‌ମାଇଲ , ୦୨- ଡା. ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ଦାସ, ୦୩-ଡା. ତୁମୁଲା ପ୍ରକାଶ ରାଓ, ୦୪-ଡା. ଜ୍ୟୋତିଷଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ୦୫-ଡା. ପ୍ରତାପକେଶରୀ ଦାସ, ୦୬-ଡା. କମଳାକାନ୍ତ ନାଏକ, ୦୭-ଡା. ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ସାହୁ, ୦୮-ଡା. ନମିତା ସେଠୀ, ୦୯-ଡା. ସୁନୀଲ କୁମାର ନନ୍ଦ, ୧୦-ଡା. ଲକ୍ଷ୍ମୀକାନ୍ତ ସାହୁ, ୧୧-ଡା. ସୀମାଞ୍ଚଳ ମହାପାତ୍ର, ୧୨-ଡା. ବେଣୁଗୋପାଳ ଦାସ, ୧୩-ଡା. ପବିତ୍ର କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୪-ଡା. ଅଶୋକ କୁମାର ବେହେରା, ୧୫-ଡା. ସିସିନ୍ତି ହରିଶଙ୍କର ପାତ୍ର, ୧୬-ଡା. ତନ୍ମୟ କୁମାର ଦାସ, ୧୭-ଡା. ପୋଟାପ୍ରଗଡ଼ ଭି. ମୋହନ, ୧୮-ଡା. ଅନସୂୟା ଜେନା, ୧୯-ଡା. ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ଦାଶ, ୨୦-ଡା. ଅରୁଣ ଚରଣ ଦାଶ, ୨୧-ଡା. ସୀମାଂଚଳ ମହାପାତ୍ର, ୨୨-ଡା. ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ମହାନ୍ତି, ୨୩-ଡା. ବୃଷଭାନୁ କରଣ, ୨୪-ଡା. ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ସେନାପତି, ୨୫-ଡା. ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ପାତ୍ର, ୨୬-ଡା. ସୁରେଶଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ୨୭-ଡା. ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ସାହୁ, ୨୮-ଡା. ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ସୂତାର, ୨୯-ଡା. ଅରିଜିତ ମହାପାତ୍ର, ୩୦-ଡା. ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ଜେନା, ୩୧-ଡା. ପ୍ରଭାତ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ, ୩୨-ଡା. ଭାରତ ବିଜୟ ପୁରୋହିତ, ୩୩-ଡା. ସଂଧ୍ୟାରାଣୀ ଦାଶ, ୩୪-ଡା. ଶ୍ଵେତପଦ୍ମା ମିଶ୍ର, ୩୫-ଡା. କେଦାରନାଥ ପଣ୍ଡା, ୩୬-ଡା. ରାଜେଶ କୁମାର କର, ୩୭-ଡା. ନିହାର ରଂଜନ ପ୍ରଧାନ, ୩୮-ଡା. ପ୍ରିୟା  ରାୟ, ୩୯-ଡା. ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୪୦-ଡା. ରାଜେଶ ପଟ୍ଟନାୟକ, ୪୧-ଡା. ଶ୍ରୀହରି ଦତ୍ତ, ୪୨-ଡା. ଗିରିଧାରୀ ଜେନା, ୪୩-ଡା. ମହେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ୪୪-ଡା. ଆଦିତ୍ୟ କୁମାର ରାୟ, ୪୫-ଡା. ରାଜୀବଲୋଚନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ୪୬-ଡା. ଏଲି ମହାପାତ୍ର, ୪୭-ଡା. ଗଣେଶଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ୪୮-ଡା. ହରିବଂଧୁ ସେଠୀ, ୪୯-ଡା. ରୀତା ଦାଶ, ୫୦-ଡା. ସଂଧ୍ୟାଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡା, ୫୧-ଡା. ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନନ୍ଦ, ୫୨-ଡା. ପ୍ରଣୀତା ମହାନ୍ତି, ୫୩-ଡା. ଶରତଚନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୫୪-ଡା. ଗୁଡ଼ିଆ ଶିବପ୍ରସାଦ, ୫୫-ଡା. ଅଂଜୁବାଳା ଦେ, ୫୬-ଡା. ବିଧୁଭୂଷଣ ମହାପାତ୍ର, ୫୭-ଡା. ଗୋପାଳ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୫୮-ଡା. ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ରାଉତ, ୫୯-ଡା. ସବିତା ସ୍ଵାଇଁ, ୬୦-ଡ. ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ସତପଥୀ, ୬୧-ଡା. ଅଜୟ କୁମାର ବେହେରା, ୬୨-ଡା. ମନୋଜ କୁମାର ସାହୁ, ୬୩-ଡା. ଶକ୍ତିସୁଧା ସାମନ୍ତରାୟ, ୬୪-ଡା. ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ପାତ୍ର, ୬୫-ଡା. ସୁନୀଲ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ, ୬୬-ଡା. ସୁଧୀର ରଂଜନ ସାମଲ, ୬୭-ଡା. ସତ୍ୟକାମ ଜେନା, ୬୮-ଡା. ସୁଜିତ କୁମାର ସାହୁ, ୬୯-ଡା. ମନୋରଂଜନ ମହାପାତ୍ର, ୭୦-ଡା. ଜୟଭାନୁ କୱଁର, ୭୧-ଡା. ନିତାଶା ଗୋୟଲ, ୭୨-ଡା. ଆଶିଷ ପଟ୍ଟନାୟକ, ୭୩-ଡା. ବିଶ୍ଵରଂଜନ ପାତ୍ର, ୭୪-ଡା. ସଂଘମିତ୍ରା ପଣ୍ଡା, ୭୫-ଡା. ସୋମନାଥ ଦାଶ, ୭୬-ଡା. ସୀମା ଚୌହାନ, ୭୭-ଡା. ନାରାୟଣ ପ୍ରସାଦ ମୋଦି, ୭୮-ଡା. ସତ୍ୟରଂଜନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୭୯-ଡା. ରତ୍ନା ପଣ୍ଡା, ୮୦-ଡା. ଆନ୍‌ସାରୀ SM ଇନ୍ତେଖାବ୍‌, ୮୧-ଡା. ମନୀଷା ସାହୁ, ୮୨-ଡା. ସୁସ୍ମିତା ଦାଶ, ୮୩-ଡା. ମହେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ସାମଲ, ୮୪-ଡା. ପ୍ରଣବ କୁମାର ପରମାଣିକ, ୮୫-ଡା. ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସାହୁ, ୮୬-ଡା. ନିବେଦିତା ପାତ୍ର, ୮୭-ଡା. ରାଜମୋହନ ପଣ୍ଡା, ୮୮-ଡା. ନବନୀତା ପାଢ଼ୀ, ୮୯-ଡା. ରଚିତା ଷଡଙ୍ଗୀ, ୯୦-ଡା. ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନାୟକ, ୯୧-ଡା. ସ୍ଵପନ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ୯୨-ଡା. ନିହାରମାଳିନୀ ସେନାପତି, ୯୩-ଡା. ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ପଟ୍ଟନାୟକ, ୯୪-ଡା. ମନୋରଂଜନ ମହାପାତ୍ର, ୯୫-ଡା. ଅସୀମ ମହାନ୍ତି, ୯୬-ଡା. ଦେବାଶିଷ କର, ୯୭-ଡା. ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତ ପାତ୍ର, ୯୮-ଡା. ଇସାବେଲା ଟପ୍ନୋ, ୯୯-ଡା. ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ କୁମାର ଜେନା, ୧୦୦-ଡା. ରାଜେଶ ସୁନାର, ୧୦୧-ଡା. ନିଲମ୍‌ ମହାନ୍ତି, ୧୦୨-ଡା. ଗିରିଜା ପ୍ରସାଦ ଦାଶ, ୧୦୩-ଡା. ମଧୁମିତା ମହାନ୍ତି, ୧୦୪-ଡା. ପଲ୍ଲବୀ ପଲାଇ, ୧୦୫-ଡା. ରୁବି ସତପଥୀ, ୧୦୬-ଡା. ଦେବଜ୍ୟୋତି  ତ୍ରିପାଠୀ, ୧୦୭-ଡା. ଆହୁତି ମିଶ୍ର, ୧୦୮-ଡା. ବିଜୟ କୁମାର ମେହେର, ୧୦୯-ଡା. ଶିବବ୍ରତ  ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୧୦-ଡା. ପ୍ରକୃତି ଦାଶ, ୧୧୧-ଡା. ଅନିନ୍ଦିତା ମିଶ୍ର, ୧୧୨-ଡା. ଶ୍ରୀଲେଖା ସତପଥୀ, ୧୧୩-ଡା. ସତ୍ୟେନ୍‌ ପରିଡ଼ା, ୧୧୪-ଡା. ତପନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୧୫-ଡା. ଚିନ୍ତାମଣି ମହାନ୍ତ, ୧୧୬-ଡା. ସତ୍ୟସ୍ଵରୂପ ତ୍ରିପାଠୀ, ୧୧୭-ଡା. କୁନାଲ ଗୌତମ, ୧୧୮-ଡା. ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ୧୧୯-ଡା. ସୁଖଦା ମିଶ୍ର, ୧୨୦-ଡା. ରଶ୍ମି ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୨୧-ଡା. ସଂଜୟ ପାଳ, ୧୨୨-ଡା. ସୁରଜିତ ସାହୁ, ୧୨୩-ଡା. ନରହରି ଅଗସ୍ତି, ୧୨୪-ଡା. ବିବୁଧେନ୍ଦୁ ମହାପାତ୍ର, ୧୨୫-ଡା. ଭୋଜରାଜ ରଣା, ୧୨୬-ଡା. ଅନୁସ୍ପନ୍ଦନ ମହାପାତ୍ର, ୧୨୭-ଡା. ଅନୀଲ ମିଶ୍ର, ୧୨୮-ଡା. ସୁଜିତ କୁମାର ବେହେରା, ୧୨୯-ଡା. ରଶ୍ମି ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୩୦-ଡା. ମୃତ୍ୟୁଂଜୟ ଦାଶ, ୧୩୧-ଡା. ସହସ୍ରାଂଶୁ ପୃଷ୍ଟି, ୧୩୨-ଡା. ପୁଲୀନ ବିହାରୀ ଦାସ, ୧୩୩-ଡା. ତନୁଜା ମିଶ୍ର, ୧୩୪-ଡା. ସୁମନ କୁମାର ନାଗ୍‌, ୧୩୫-ଡା. ସଂଜୟ କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ୧୩୬-ଡା. ମନୋଜ କୁମାର ରାମ, ୧୩୭-ଡା. ଇପ୍‌ସିତା ମହାନ୍ତି, ୧୩୮-ଡା. ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ଜେନା, ୧୩୯-ଡା. ଏସ୍‌. ସିନି, ୧୪୦-ଡା. ଚଇତାଳି ବୋଷ୍‌, ୧୪୧-ଡା. ବିଶ୍ଵପ୍ରକାଶ ଦତ୍ତ, ୧୪୨-ଡା. ଚନ୍ଦନରାଣୀ ଓଝା, ୧୪୩-ଡା. ସତ୍ୟରଂଜନ ଦାସ, ୧୪୪-ଡା. ସ୍ଵର୍ଣଲତା ଦାସ, ୧୪୫-ଡା. ମୀନାକ୍ଷୀ ପ୍ରଧାନ, ୧୪୬-ଡା. ସୁବ୍ରତ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ୧୪୭-ଡା. ଦେବସ୍ମିତା​‌ ବେହେରା, ୧୪୮-ଡା. ଅର୍ଚନା ସାମଲ, ୧୪୯-ଡା. ରାଜେଶ କୁମାର  ଗୁପ୍ତା, ୧୫୦-ଡା. ଡେଜିନା ଗଡ଼ନାୟକ, ୧୫୧-ଡା. ଶୀଲା କାଣ୍ଡୁଲାନା, ୧୫୨-ଡା. ଡାଲିଆ ଦାଶ, ୧୫୩-ଡା. ବନ୍ଦ୍ୟା ସାହୁ, ୧୫୪-ଡା. ରାଜେଶ କୁମାର ଅଗ୍ରୱାଲ, ୧୫୫-ଡା. ବୁଦ୍ଧେଶ୍ଵର ମାଝୀ, ୧୫୬-ଡା. ସୁଜାତା ବେହେରା, ୧୫୭-ଡା. ସୁରେଶ କୁମାର ଟପୋ, ୧୫୮-ଡା. ସୁଜାତା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ମିଶ୍ର, ୧୫୯-ଡା. ରାଧାକାନ୍ତ ନାଥ, ୧୬୦-ଡା. ସରୋଜ ରଂଜନ ସାହୁ, ୧୬୧-ଡା. ନୀଳଗିରି କେର୍‌କେଟା, ୧୬୨-ଡା. ରଂଜିତ କୁମାର ସାହୁ, ୧୬୩-ଡା. ନବନୀତା ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୬୪-ଡା. ଭାସ୍କରଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ, ୧୬୫-ଡା. ଶୁଭଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ, ୧୬୬-ଡା. ସୁରାଇ ମୁର୍ମୁ, ୧୬୭-ଡା. ମିନତି ରାଉତ, ୧୬୮-ଡା. ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ନନ୍ଦ, ୧୬୯-ଡା. ଅଜୟ କୁମାର ଜେନା, ୧୭୦-ଡା. ରାଜେଶ କୁମାର ଲେଙ୍କା, ୧୭୧-ଡା. ଶ୍ରୀମନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ, ୧୭୨-ଡା. କୁଳମଣି ସୁନା, ୧୭୩-ଡା. ଶର୍ମିଳା ହାଁସଦାଃ, ୧୭୪-ଡା. ସତ୍ୟଭାମା ମାରାଣ୍ଡି, ୧୭୫-ଡା. ମଂଜୁରୀ ବେସ୍ରା, ୧୭୬-ଡା. ରିତୁ ମିଶ୍ର, ୧୭୭-ଡା. ସଂଜୀବ କୁମାର ଦୀପ୍‌, ୧୭୮-ଡା. କ୍ରିସ୍‌କିଲ୍ଲା କେରକେଟା, ୧୭୯-ଡା. ବିଜୟ କୁମାର ସେଠୀ, ୧୮୦-ଡା. ଶିବନାରାୟଣ ବେହେରା, ୧୮୧-ଡା. ବସନ୍ତ କୁମାର ବେହେରା, ୧୮୨-ଡା. ନରେଶ ଦେଶିନାୟକ, ୧୮୩-ଡା. ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସାହୁ, ୧୮୪-ଡା. ଜେରୋମ୍‌ ଡୁଙ୍‌ଡୁଙ୍‌, ୧୮୫-ଡା. ସଂଜୟ କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ୧୮୬-ଡା. ସଚ୍ଚିକାନ୍ତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ୧୮୭-ଡା. ଶୁଭକାନ୍ତ ବିଶ୍ଵାଳ, ୧୮୮-ଡା. ସୁରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ରଥ, ୧୮୯-ଡା. ଶିବାଷିଷ ବେହେରା, ୧୯୦-ଡା. ରାଧାକୃଷ୍ଣ ରାମଚନ୍ଦାନୀ, ୧୯୧-ଡା. ପବନ କୁମାର ପଡ଼ିହାର, ୧୯୨-ଡା. ଦେବୀପ୍ରସାଦ ସାହୁ, ୧୯୩-ଡା. ଗୋପବଂଧୁ ଦତ୍ତ, ୧୯୪-ଡା. ସୌରୀନ୍‌ ଭୂୟାଁ, ୧୯୫-ଡା. ରାଜେଶ ମହାନ୍ତି, ୧୯୬-ଡା. ଅରୁଣ କୁମାର ପାତ୍ର, ୧୯୭-ଡା. ମଧୁସୂଦନ ଗୁଇଁ, ୧୯୮-ଡା. କୁଶ କୁମାର ଶାହା, ୧୯୯-ଡା. ସୁରେନ କୁମାର ଦାସ, ୨୦୦-ଡା. ମହେଶ୍ଵର ଚୌଧୁରୀ, ୨୦୧-ଡା. ଜିନାଗା ନାଗେଶ୍ଵର ରାଓ, ୨୦୨-ମାନସ ରଂଜନ ରାଉତ, ୨୦୩-ଡା. ସୁବାସଚନ୍ଦ୍ର ଦାଶ, ୨୦୪-ଡା. ଶିବକୁମାର ପାଢ଼ୀ, ୨୦୫-ଡା. ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଦାସ, ୨୦୬-ଡା. କାଳୀପ୍ରସାଦ ସତପଥୀ, ୨୦୭-ଡା. ରାଜେଶ ପତି, ୨୦୮-ଡା. ଦେବେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ୨୦୯-ଡା. ସଂଦୀପ କୁମାର ମିଶ୍ର, ୨୧୦-ଡା. ଚନ୍ଦନ ଦାସ, ୨୧୧-ଡା. ରୁଦ୍ରପ୍ରତାପ ମହାପାତ୍ର, ୨୧୨-ଡା. ରଂଜିତ କୁମାର ଯୋଷୀ, ୨୧୩-ଡା. ଦ୍ଵିଜେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ, ୨୧୪-ଡା. ଅମିତ କୁମାର ଚୌହାନ୍‌, ୨୧୫-ଡା. ମସିବୁଲ୍‌ ଆଲମ ଖାଁ, ୨୧୬-ଡା. ଦିବ୍ୟପ୍ରସନ୍ନ ମହାନ୍ତି, ୨୧୭-ଡା. ଅନ୍ତର୍ଯାମୀ ମହାରଣା, ୨୧୮-ଡା. ମନୋରଂଜନ ନାଏକ, ୨୧୯-ଡା. ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର, ୨୨୦-ଡା. ଅନୀଲ କୁମାର ଦାଶ, ୨୨୧-ଡା. ଶାଶ୍ଵତ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ, ୨୨୨-ଡା. ସୁନୀଲ କୁମାର ସତପଥୀ, ୨୨୩-ଡା. ତପନ ନାୟକ, ୨୨୪-ଡା. ଜାମି ସାଗର ପୃଷ୍ଟି, ୨୨୫-ଡା. ପ୍ରଭାତ କୁମାର ମଜୁମଦାର, ୨୨୬-ଡା. ଗୀତା ସୋରେନ୍‌, ୨୨୭-ଡା. ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ସେଠୀ, ୨୨୮-ଡା. ଜୟସିଂହ ମାଝୀ, ୨୨୯-ଡା. ନେତ୍ରାନନ୍ଦ ଦୋରା, ୨୩୦-ଡା. କବିବର ପ୍ରଧାନ, ୨୩୧-ଡା. ଫଗୁରାମ ମାରାଣ୍ଡି, ୨୩୨-ଡା. ଅଜିତ ପ୍ରସାଦ ଜେନା, ୨୩୩-ଡା. କ୍ରିଷ୍ଣ ପ୍ରିୟମ୍ବଦା, ୨୩୪-ଡା. ସଂଘମିତ୍ରା ଦାଶ, ୨୩୫-ଡା. ଚଇତାଳି ପଟ୍ଟନାୟକ, ୨୩୬-ଡା. ଇଶାନୀ ମହାପାତ୍ର, ୨୩୭-ଡା. ଦେବାଶିଷ ମିଶ୍ର, ୨୩୮-ଡା. ବିକ୍ରମ କିଶୋର ବେହେରା, ୨୩୯-ଡା. ମାଧୁରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ, ୨୪୦-ଡା. ଜଗଦୀଶ ପ୍ରସାଦ ସାହୁ, ୨୪୧-ଡା. ସୁବ୍ରତ ପଣ୍ଡା, ୨୪୨-ଡା. ବିଶ୍ଵରଂଜନ ମିଶ୍ର, ୨୪୩-ଡା. ମୈନାକ  ଚାଟାର୍ଜୀ, ୨୪୪-ଡା. ସମୀର ନାୟକ, ୨୪୫-ଡା. ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୨୪୬-ଡା. ମଧୁସ୍ମିତା ପ୍ରଧାନ, ୨୪୭-ଡା. ସୁନୀତା ବେହେରା, ୨୪୮-ଡା. ଜିତାମିତ୍ର ମିଶ୍ର, ୨୪୯-ଡା. ଲିପିଲେଖା ପାଠକ, ୨୫୦-ଡା. ସୁନୀତା ବେହେରା, ୨୫୧-ଡା. ସଂଯୁକ୍ତା ମିଶ୍ର, ୨୫୨-ଡା. ଭାରତୀ ସିଂହ, ୨୫୩-ଡା. ସସ୍ମିତା ପଣ୍ଡା, ୨୫୪-ଡା. ଭବାନୀଶଙ୍କର ସାମନ୍ତରାୟ, ୨୫୫-ଡା. ରାଜଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୨୫୬-ଡା. ନୀଳୋତ୍ପଳ ମହାନ୍ତି, ୨୫୭-ଡା. ଅମ୍ରିତା ପଣ୍ଡା, ୨୫୮-ଡା. ସୌମ୍ୟରଂଜନ ଦାସ, ୨୫୯-ଡା. ବିଭୁତେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି, ୨୬୦-ଡା. ସୋନାଲୀ ମହାପାତ୍ର, ୨୬୧-ଡା. ସୁବ୍ରତ କୁମାର ସାହୁ, ୨୬୨-ଡା. ଅନୀଲ କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ୨୬୩-ଡା. ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ସାହୁ, ୨୬୪-ଡା. ହରିଶଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର, ୨୬୫-ଡା. ପ୍ରଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ, ୨୬୬-ଡା. ବିଶ୍ଵମୋହନ ପାଢ଼ୀ, ୨୬୭-ଡା. ସୌମିତ୍ର କୁମାରୀ ସତପଥୀ, ୨୬୮-ଡା. ଶକ୍ତି ପ୍ରସାଦ ସତପଥୀ, ୨୬୯-ଡା. ପି. ଶ୍ରୀନିବାସ ରାଓ, ୨୭୦-ଡା. ସୁବ୍ରତ କୁମାର ସାହୁ, ୨୭୧-ଡା. ଆଶୁତୋଷ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୨୭୨-ଡା. ପ୍ରଦ୍ୟୁତ ରଂଜନ ଭୂୟାଁ, ୨୭୩-ଡା. ଅବନିକାନ୍ତ ସାହୁ, ୨୭୪-ଡା. ନିର୍ମଳ କୁମାର ମହାକୁଡ଼, ୨୭୫-ଡା. ଜୟଶ୍ରୀ ଚୌଧୁରୀ, ୨୭୬-ଡା. ଶିବପ୍ରସାଦ ସାହୁ, ୨୭୭-ଡା. ଇ. ଦେବରାଜୁ ରେଡ଼ୀ, ୨୭୮-ଡା. ଜୟନ୍ତ କୁମାର ମୁଦୁଲି, ୨୭୯-ଡା. ସତ୍ୟରଂଜନ ପାତ୍ର, ୨୮୦-ଡା. ମୌସୁମୀ ଦାସ, ୨୮୧-ଡା. ପ୍ରକାଶ କୁମାର ସାମଲ, ୨୮୨-ଡା. ରାଜେଶ କୁମାର ଜେନା, ୨୮୩-ଡା. ମମତାରାଣୀ ସାହୁ, ୨୮୪-ଡା. ରୁଷିକାନ୍ତ ମହାନ୍ତ, ୨୮୫-ଡା. ଆଶୁତୋଷ ସାମଲ, ୨୮୬-ଡା. ସୁବ୍ରତ କୁମାର ସାମନ୍ତରା, ୨୮୭-ଡା. ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସୋରେନ, ୨୮୮-ଡା. ଆଲୋକ କୁମାର ବେହେରା, ୨୮୯-ଡା. ଦୟାନିଧି ମେହେର, ୨୯୦-ଡା. ବ୍ୟୋମକେଶ ପାତ୍ର, ୨୯୧-ଡା. ପ୍ରଜ୍ଞାପାରମିତା ଜେନା, ୨୯୨-ଡା. ନବୀନ କୁମାର ହେଂବ୍ରମ୍, ୨୯୩-ଡା. ସୁଧାଂଶୁ କୁମାର ଦାସ, ୨୯୪-ଡା. ରଶ୍ମିରେଖା ବେହେରା, ୨୯୫-ଡା. ବଂଶୀଧର ମୂଳିଆ, ୨୯୬-ଡା. ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ କୁମାର ସାହୁ, ୨୯୭-ଡା. ଚିତ୍ତରଂଜନ ନାୟକ, ୨୯୮-ଡା. ମନୋରଂଜନ ସିଂହ, ୨୯୯-ଡା. ଗଭା ମହୁସ୍ମିତା, ୩୦୦-ଡା. ଏଲୋରା ଦେବୀ, ୩୦୧-ଡା. ବିଷ୍ଣୁପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ର, ୩୦୨-ଡା. ସ୍ମିତା ସୌଭାଗିନୀ ବେହେରା, ୩୦୩-ଡା. ଦେବୀଦତ୍ତ ପ୍ରଧାନ, ୩୦୪-ଡା. ମଣ୍ଟୁ ଛତ୍ରିଆ, ୩୦୫-ଡା. ସ୍ମିତା ଚୌଧୁରୀ, ୩୦୬-ଡା. ପ୍ରଭାକର ବାହିନୀପତି, ୩୦୭-ଡା. ଗିରିଜା ମିଶ୍ର, ୩୦୮-ଡା. ଦୀପଙ୍କର ପଢ଼ିହାରୀ, ୩୦୯-ଡା. ଆଶିଷ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ୩୧୦-ଡା. ରବିନାରାୟଣ ଗୁରୁ, ୩୧୧-ଡା. ରାମ ଗୋଏଙ୍କା, ୩୧୨-ଡା. ବିଭୁଦତ୍ତ ରାଉତରାୟ, ୩୧୩-ଡା. ପ୍ରଭାତ ରଂଜନ ମହାପାତ୍ର, ୩୧୪-ଡା. ଶୁଭାଶିଷ ମହାପାତ୍ର, ୩୧୫-ଡା. ଶେଖ୍‌ ସ୍ଵାଲେହିନ୍‌ ବକ୍ସ, ୩୧୬-ଡା. ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କୁମାର ଧର, ୩୧୭-ଡା. ସୁଚିତ୍ରା କୁମାରୀ, ୩୧୮-ଡା. ଦେବସ୍ମିତା ରଥ, ୩୧୯-ଡା. ଅନୁରାଧା ଟିବ୍ରେୱାଲା, ୩୨୦-ଡା. ଅଂଜୁ ପ୍ରସାଦ, ୩୨୧-ଡା. ଶୁଭାଶିଷ ମହାନ୍ତି, ୩୨୨-ଡା. ନିହାରିକା ପଟ୍ଟନାୟକ, ୩୨୩-ଡା. ସ୍ମିତା ପାଢ଼ୀ, ୩୨୪-ଡା. ପ୍ରତାପ କୁମାର ମିଶ୍ର, ୩୨୫-ଡା. ମଧୁସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ୩୨୬-ଡା. ରୁଦ୍ରପ୍ରକାଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୩୨୭-ଡା. ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ମହାପାତ୍ର, ୩୨୮-ଡା. କରମଜିତ୍‌ ରଥ, ୩୨୯-ଡା. ସତ୍ୟସୁନ୍ଦର ଗଜେନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର, ୩୩୦-ଡା. ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ୩୩୧-ଡା. ବିଜୟ ମିଶ୍ର, ୩୩୨-ଡା. ସୁନୀଲ ମାଧବ ପଣ୍ଡା, ୩୩୩-ଡା. ସୁଲୋଚନା ଦାଶ, ୩୩୪-ଡା. ଅଜିତ କୁମାର  ପଟ୍ଟନାୟକ, ୩୩୫-ଡା. ରାଜନାରାୟଣ  ମହାକୁଡ଼, ୩୩୬-ଡା. କୃଷ୍ଣପ୍ରସାଦ ବେହେରା , ୩୩୭-ଡା. ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରସାଦ ଶର୍ମା, ୩୩୮-ଡା. କାତ୍ୟାୟନୀ ପଣ୍ଡା, ୩୩୯-ଡା. ମଧୁସ୍ମିତା ପଟ୍ଟନାୟକ, ୩୪୦-ଡା. ସବ୍ୟସାଚୀ ପରିଡ଼ା, ୩୪୧-ଡା. କବିତା ଚନଣିଆ, ୩୪୨-ଡା. ଅୟସକାନ୍ତ ପାଣି, ୩୪୩-ଡା. ଗୋପାଳକୃଷ୍ଣ ଦାସ, ୩୪୪-ଡା. ତୁଳସୀ ପ୍ରସାଦ ଡାକୁଆ, ୩୪୫-ଡା. ଜଗଦୀଶ ପ୍ରସାଦ ଦାସ, ୩୪୬-ଡା. ଅନିରୁଦ୍ଧ ଦାସ, ୩୪୭-ଡା. ଜୟଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର, ୩୪୮-ଡା. ଦେବସ୍ମିତା ସେନାପତି, ୩୪୯-ଡା. ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ଶେଖର ଜେନା, ୩୫୦-ଡା. ଲୀନା ଚାନ୍ଦ, ୩୫୧-ଡା. ପ୍ରୀତିନନ୍ଦା ମିଶ୍ର, ୩୫୨-ଡା. ନିବେଦିତା ପରିଡ଼ା, ୩୫୩-ଡା. ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ମାଝୀ, ୩୫୪-ଡା. ଉମାଶଙ୍କର ପ୍ରଧାନ, ୩୫୫-ଡା. ଅଶୋକ କୁମାର ବଡ଼ମାଳି, ୩୫୬-ଡା. ଧର୍ମଜୀବନ ସାମନ୍ତରାୟ, ୩୫୭-ଡା. ଉପେନ୍ଦ୍ର ହାଁସଦାଃ, ୩୫୮-ଡା. ନିମାଇଁ ଚରଣ ବେହେରା, ୩୫୯-ଡା. ବିନୋଦ କୁମାର ବେହେରା, ୩୬୦-ଡା. ଆସ୍ଥେରିଆ କିରୋ, ୩୬୧-ଡା. ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପାତ୍ର, ୩୬୨-ଡା. ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ଦାସ, ୩୬୩-ଡା. ଆକାଶ ଭାରତ ମାରାଣ୍ଡି, ୩୬୪-ଡା. ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମଣ୍ଡଳ, ୩୬୫-ଡା. ଅମିତା ଟିଗା, ୩୬୬-ଡା. ଲୋପାମୁଦ୍ରା ବେଉରା, ୩୬୭-ଡା. ଜୟନ୍ତ କୁମାର ବୈଦ୍ୟ, ୩୬୮-ଡା. ଅପରାଜିତା ପରିଡ଼ା, ୩୬୯-ଡା. ବିଷ୍ଣୁପ୍ରିୟା ସାହୁ, ୩୭୦-ଡା. ମନୋଜ କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ୩୭୧-ଡା. ବିଶ୍ଵଜିତ ପାଳ, ୩୭୨-ଡା. ସୁମନ ଦାସ, ୩୭୩-ଡା. ମୈତ୍ରୀ ପରିଡ଼ା, ୩୭୪-ଡା. କୁମାର ମିତ୍ରଭାନୁ, ୩୭୫-ଡା. ସୀମା ସାହା, ୩୭୬-ଡା. ପ୍ରଣତି ମିଶ୍ର, ୩୭୭-ଡା. ରାଜେଶ କୁମାର ପାଢ଼ୀ, ୩୭୮-ଡା. ଅନନ୍ତ କୁମାର ଅଗସ୍ତି, ୩୭୯-ଡା. ଦେବଦର୍ଶୀ ରଥ, ୩୮୦-ଡା. ଅର୍ଚନା ବାରିକ, ୩୮୧-ଡା. ଶ୍ରୀୟା ଦାସ, ୩୮୨-ଡା. ଜି. ସ୍ମିତା, ୩୮୩-ଡା. ଶୈଳଜା ଅଗ୍ରୱାଲ, ୩୮୪-ଡା. ଜୟପ୍ରକାଶ ପାଣି, ୩୮୫-ଡା. ସ୍ମରଣିକା ସୂତାର, ୩୮୬-ଡା. ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ, ୩୮୭-ଡା. ଶିବଦତ୍ତ ଦାସ, ୩୮୮-ଡା. ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସା, ୩୮୯-ଡା. ବିମଳ କୁମାର ସାହୁ, ୩୯୦-ଡା. ସୁପ୍ରଭା ନାଏକ, ୩୯୧-ଡା. ଖଗେଶ୍ଵର ରାଉତ, ୩୯୨-ଡା. ମୋହନଲାଲ ଜୈନ, ୩୯୩-ଡା. ରଂଜନ କୁମାର ଲେଙ୍କା, ୩୯୪-ଡା. ହରେନ୍ଦ୍ରନାଥ ମୁର୍ମୁ, ୩୯୫-ଡା. ଦେବଦତ୍ତ ବିଶ୍ଵାଳ, ୩୯୬-ଡା. ଭାବଗ୍ରାହୀ ମଲ୍ଲିକ, ୩୯୭-ଡା. ପ୍ରଦୀପ୍ତ ରଂଜନ ସାହୁ, ୩୯୮-ଡା. ବିଭୁଦତ୍ତ ସାହୁ, ୩୯୯-ଡା. ପରମେଶ୍ଵର ପଂକଜକୁମାର ରାଉତ, ୪୦୦-ଡା. ଧୀରେନ୍ଦ୍ରନାଥ ମାଝୀ, ୪୦୧-ଡା. ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ମହାନ୍ତ, ୪୦୨-ଡା. ଇନ୍ଦୁମତୀ ସୋରେଙ୍, ୪୦୩-ଡା. ସମୀରଣ ଦାସ, ୪୦୪-ଡା. ହେମନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ, ୪୦୫-ଡା. ଇପ୍‌ସା ମହାପାତ୍ର, ୪୦୬-ଡା. ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସୁବୁଦ୍ଧି, ୪୦୭-ଡା. ରାଜେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ, ୪୦୮-ଡା. ଦିନବଂଧୁ ପାତ୍ର, ୪୦୯-ଡା. ଗୀତାଞ୍ଜଳି ନାଏକ, ୪୧୦-ଡା. ସଂଯୁକ୍ତା ସାମଲ, ୪୧୧-ଡା. ଏସ୍‌. ସିଦ୍ଧାର୍ଥଶଙ୍କର ରେଡ଼ୀ, ୪୧୨-ଡା. ରଜତ କୁମାର ଏକ୍କା, ୪୧୩-ଡା. ଲଲାଟ ବରୁଣ ପାତ୍ର, ୪୧୪-ଡା. ସୁଶାନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ୪୧୫-ଡା. ବିଶ୍ଵରଂଜନ ଦାସ, ୪୧୬-ଡା. ଆଶୁତୋଷ ଦାସ, ୪୧୭-ଡା. ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ, ୪୧୮-ଡା. ସଂଦୀପ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୪୧୯-ଡା. ସଂଗୀତା ମିଶ୍ର, ୪୨୦-ଡା. ରଶ୍ମିରଂଜନ ସତପଥୀ, ୪୨୧-ଡା. ରତନ କୁମାର ଦାସ, ୪୨୨-ଡା. ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ଦାଶ, ୪୨୩-ଡା. ଲୋପାମୁଦ୍ରା ଖୁଣ୍ଟିଆ, ୪୨୪-ଡା. ସୁବ୍ରତ କୁମାର ପାଳ, ୪୨୫-ଡା. ମଧୁସ୍ମିତା ଦାସ, ୪୨୬-ଡା. ରିଷି କୁମାର ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ, ୪୨୭-ଡା. ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ଶେଖର ନନ୍ଦ, ୪୨୮-ଡା. ମନୋରଂଜନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୪୨୯-ଡା. ଶ୍ରାବଣୀ ବିଶ୍ଵକଲ୍ୟାଣୀ, ୪୩୦-ଡା. ସାର୍ଥକ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ୪୩୧-ଡା. ସମ୍ବିତ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୪୩୨-ଡା. ବଜ୍ରଙ୍ଗଲାଲ ବଂଶାଲ, ୪୩୩-ଡା. ଜ୍ୟୋତିରଂଜନ ସାହୁ, ୪୩୪-ଡା. ଶୋଭନ କୁମାର ରଥ, ୪୩୫-ଡା. ମଧୁସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ୪୩୬-ଡା. ଦେବଯାନୀ ମେହେରା, ୪୩୭-ଡା. ଜିତେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ପାତ୍ର, ୪୩୮-ଡା. ଅଲକ୍ତା ଶୁଭଦର୍ଶିନୀ, ୪୩୯-ଡା. ନାଗେଶ୍ଵର ସାହୁ, ୪୪୦-ଡା. ମାନସ କୁମାର ସାହୁ, ୪୪୧-ଡା. ପବିତ୍ର କୁମାର ମିଶ୍ର, ୪୪୨-ଡା. ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ୪୪୩-ଡା. ଦେବଦତ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ୪୪୪-ଡା. ସଂଗୀତା ସାହୁ, ୪୪୫-ଡା. ଜ୍ୟୋତିରଂଜନ ପରିଡ଼ା, ୪୪୬-ଡା. ସତ୍ୟରଂଜନ ସେଠୀ, ୪୪୭-ଡା. ବିବେକାନନ୍ଦ ସାହୁ, ୪୪୮-ଡା. ଅସିତ୍‌ ବେହେରା, ୪୪୯-ଡା. ନିରଂଜନ ଲାକ୍ରା, ୪୫୦-ଡା. ରଂଜିତ୍‌ କୁମାର ପାତ୍ର, ୪୫୧-ଡା. ମୋନାଲିସା ସ୍ଵାଇଁ, ୪୫୨-ଡା. ମମିତା ନାୟକ, ୪୫୩-ଡା. ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ପ୍ରଧାନ, ୪୫୪-ଡା. ମୁକ୍ତିଲତା ଜେସ୍‌, ୪୫୫-ଡା. ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ବଳ, ୪୫୬-ଡା. ଅପରାଜିତା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୪୫୭-ଡା. ପୁଷ୍ପକ ସାମଲ, ୪୫୮-ଡା. ସତ୍ୟବ୍ରତ ଗୁରୁ, ୪୫୯-ଡା. ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସିଂହ, ୪୬୦-ଡା. ପାଲମାରୁନ ଟିଗା, ୪୬୧-ଡା. ଶ୍ୟାମପ୍ରସନ୍ନ ସତପଥୀ, ୪୬୨-ଡା. ସୋନାଲୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ, ୪୬୩-ଡା. ଅବନୀନ୍ଦ୍ରନାଥ  ସାହୁ, ୪୬୪-ଡା. ମଧୁସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ୪୬୫-ଡା. ଆନନ୍ଦ ଶଙ୍କର ସେଠୀ, ୪୬୬-ଡା. ପ୍ରଦୀପ କୁମାର  ରାଜନାଲ, ୪୬୭-ଡା. ହରପ୍ରସାଦ ମହାନ୍ତି, ୪୬୮-ଡା. ଶୁଭାଶିଷ ଦାସ, ୪୬୯-ଡା. ଯୋଗମାୟା ପଟ୍ଟନାୟକ, ୪୭୦-ଡା. ସମ୍ୟକ ସାହୁ, ୪୭୧-ଡା. ସୌରଭ କୁମାର ପାତ୍ର, ୪୭୨-ଡା. ବିନୟାନନ୍ଦ ପାଢ଼ୀ, ୪୭୩-ଡା. ଜାନକୀବଲ୍ଲଭ ପ୍ରଧାନ, ୪୭୪-ଡା. ପ୍ରଦୀପ କୁମାର କର, ୪୭୫-ଡା. ମଧୁଶ୍ରୀ ନାୟକ, ୪୭୬-ଡା. ଅର୍ଚନା ପାଢ଼ୀ, ୪୭୭-ଡା. ଗାୟତ୍ରୀ ବଳବନ୍ତରାୟ, ୪୭୮-ଡା. ମନୋରଂଜନ ତ୍ରିପାଠୀ, ୪୭୯-ଡା. ବରଦାପ୍ରସନ୍ନ ସାମଲ, ୪୮୦-ଡା. ରୋମିଲା ତିୱାରୀ, ୪୮୧-ଡା. ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ସାହୁ, ୪୮୨-ଡା. ଜରିନା ବେଗମ୍‌, ୪୮୩-ଡା. ନିବେଦିତା ଗୁରୁ, ୪୮୪-ଡା. ପ୍ରସନଜିତ୍‌ ବଳିୟାରସିଂହ, ୪୮୫-ଡା. ଦେବାଶିଷ ପଣ୍ଡା, ୪୮୬-ଡା. ଅବିନାଶ କାନୁନ୍‌ଗୋ, ୪୮୭-ଡା. ସୌମ୍ୟା ଦାଶ, ୪୮୮-ଡା ପ୍ରେମରାଜ ଦେବତା, ୪୮୯-ଡା. ସୁନୀତା ମିଶ୍ର, ୪୯୦-ଡା. ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ସାହୁ, ୪୯୧-ଡା. ଅଶ୍ଵିନୀ କୁମାର ପ୍ରତାପ, ୪୯୨-ଡା. ଶୁଭଶ୍ରୀ କର, ୪୯୩-ଡା. ସମୀକ୍ଷା ଚୌଧୁରୀ, ୪୯୪-ଡା. ଏମ୍‌. ଜଗ୍‌ଜିତ୍‌, ୪୯୫-ଡା. ବିଜ୍ଞବିରାଜିତା ପଣ୍ଡା, ୪୯୬-ଡା. ଅରବିନ୍ଦ ଦାସ, ୪୯୭-ଡା. ଏନ୍‌. ହିମାଂଶୁ ଚୌଧୁରୀ, ୪୯୮-ଡା. ଲୀନା ଦାସ, ୪୯୯-ଡା. ଏ. ହରି ପ୍ରସାଦ, ୫୦୦-ଡା. ସାରଦାପ୍ରସନ୍ନ ପ୍ରଧାନ, ୫୦୧-ଡା. ସବିତା  ସିଂହ, ୫୦୨-ଡା. ଗିରିଜା ନନ୍ଦିନୀ କାନୁନ୍‌ଗୋ, ୫୦୩-ଡା. ସୁଚିତ୍ରା ସାହୁ, ୫୦୪-ଡା. ସଂଶୟ ମହାପାତ୍ର, ୫୦୫-ଡା. ଶତରୂପା ଦାସ, ୫୦୬-ଡା. ପ୍ରିୟବ୍ରତ ଦାସ, ୫୦୭-ଡା. ବନ୍ଦିତା ଦାଶ, ୫୦୮-ଡା. ତନୁଶ୍ରୀ ସତପଥୀ, ୫୦୯-ଡା. ସଂଜୀବ କୁମାର ମେହେର, ୫୧୦-ଡା. ସିଂଧୁସୁଧା ସାହୁ, ୫୧୧-ଡା. ସୁପ୍ରଭା ଦାସ, ୫୧୨-ଡା. ଜ୍ୟୋତିର୍ମୟୀ ତୁରୁକ, ୫୧୩-ଡା. ଅଂଜନ କୁମାର ସାହୁ, ୫୧୪-ଡା. ନିରଂଜନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୫୧୫-ଡା. ରଶ୍ମିରଂଜନ ରାଉତ, ୫୧୬-ଡା. ବିନୟ ଭୂଷଣ ବିହାରୀ, ୫୧୭-ଡା. ସ୍ମିତା କୁଜୁର, ୫୧୮-ଡା. ଚିତ୍ରଲେଖା ନାଏକ, ୫୧୯-ଡା. ସସ୍ମିତା ସାହୁ, ୫୨୦-ଡା. ତପନ କୁମାର ସାହୁ, ୫୨୧-ଡା. ସୌମ୍ୟା ନାୟକ, ୫୨୨-ଡା. ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ମାଝୀ, ୫୨୩-ଡା. ବିବେକ ମହାନ୍ତ, ୫୨୪-ଡା. ମୋତିଲାଲ ଗୌଡ଼, ୫୨୫-ଡା. ତୁଷାରରଂଜନ ମେହେର, ୫୨୬-ଡା. ସୁଜିତ କୁମାର ଲାକ୍ରା, ୫୨୭-ଡା. ଦେବାଶିଷ ନନ୍ଦ, ୫୨୮-ଡା. ହିମୋଗ୍ଲୋବିନ୍‌, ୫୨୯-ଡା. ଲିପ୍‌ସା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୫୩୦-ଡା. ରଚିତା ପ୍ରଭାଲୀନା, ୫୩୧-ଡା. ଅଭିଲିପ୍‌ସା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ୫୩୨-ଡା. ଡାଇସି କରନ୍‌, ୫୩୩-ଡା. ସ୍ଵର୍ଣ ବାନାର୍ଜୀ, ୫୩୪-ଡା. ସ୍ନେହମୟୀ ନାୟକ, ୫୩୫-ଡା. ମୋନାଲିସା ମହାପାତ୍ର, ୫୩୬-ଡା. ଦୀପ୍ତିରେଖା ସତପଥୀ, ୫୩୭-ଡା. ଅପର୍ଣା ଦ୍ଵିବେଦୀ, ୫୩୮-ଡା. ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ଭୋଇ, ୫୩୯-ଡା. ଅଂଶୁମାନ ସତପଥୀ, ୫୪୦-ଡା. ଆରତୀ ମଲ୍ଲିକ, ୫୪୧-ଡା. ଦେବାଶିଷ ପାତ୍ର, ୫୪୨-ଡା. ଅର୍ପିତା ଦାଶ, ୫୪୩-ଡା. ଇପ୍‌ସିତା ଅପରାଜିତା ନନ୍ଦ, ୫୪୪-ଡା. ଜ୍ଞାନରଂଜନ ନାୟକ, ୫୪୫-ଡା. ସୁଶ୍ରୀ ରଥ, ୫୪୬-ଡା. ସ୍ଵୀକୃତି ବେହେରା, ୫୪୭-ଡା. ମୋନାଲିସା ସାହୁ, ୫୪୮-ଡା. ରଶ୍ମିତା ସାହୁ, ୫୪୯-ଡା. ସଂଗୀତା ଜେନା, ୫୫୦-ଡା. ଗୁରୁପ୍ରସାଦ ମହାନ୍ତି, ୫୫୧-ଡା. ଶଶୀ ସିଂହ, ୫୫୨-ଡା. ଚିନ୍ମୟ ବାରିକ, ୫୫୩-ଡା. ଇନ୍ଦିରା ଶୁଭଦର୍ଶିନୀ ପାଲ, ୫୫୪-ଡା. ଲୋପାମୁଦ୍ରା ଦାସ, ୫୫୫-ଡା. ବିକାଶଚନ୍ଦ୍ର ସତପଥୀ, ୫୫୬-ଡା. ସମୀର କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ୫୫୭-ଡା. ଶ୍ଵେତାଲୀନା ପଟ୍ଟନାୟକ, ୫୫୮-ଡା. ଦିନେଶ ମେହେର, ୫୫୯-ଡା. ସରିତା ଓତା, ୫୬୦-ଡା. ପ୍ରକାଶ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ୫୬୧-ଡା. କୀର୍ତିକେତନ ପ୍ରଧାନ, ୫୬୨-ଡା. ଦେବାଶିଷ ବେହେରା, ୫୬୩-ଡା. ପ୍ରୀତିଶଚନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର, ୫୬୪-ଡା. ସଂକଳ୍ପ ପାଣି, ୫୬୫-ଡା. ସୂର୍ଯ୍ୟପ୍ରକାଶ SN ଚୌଧୁରୀ, ୫୬୬-ଡା. ସୌଭାଗ୍ୟ ରଂଜନ ତ୍ରିପାଠୀ, ୫୬୭-ଡା. ରଂଜିତା ବକ୍ସି, ୫୬୮-ଡା. ଅଜିତ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର, ୫୬୯-ଡା. ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ଶେଖର ପଟ୍ଟନାୟକ, ୫୭୦-ଡା. ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ମହାନ୍ତି, ୫୭୧-ଡା. ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କାନୁନ୍‌ଗୋ, ୫୭୨-ଡା. ସୁନୀଲ କୁମାର ସାମଲ, ୫୭୩-ଡା. କଳ୍ପେଶ କକଡ଼, ୫୭୪-ଡା. ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ମହାନ୍ତି, ୫୭୫-ଡା. ସୋନାଲିକା ରଥ, ୫୭୬-ଡା. ଜୀବନଜ୍ୟୋତି ମିଶ୍ର, ୫୭୭-ଡା. ରାଣୀ ସାହୁ, ୫୭୮-ଡା. ଲିପିକା ନାୟକ, ୫୭୯-ଡା. ମାଡ଼୍ଡ଼ି ସୁମନ, ୫୮୦-ଡା. ସୟଦ୍‌ ଇର୍‌ଫାନ୍‌ ଅଲୀ, ୫୮୧-ଡା. ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଣ୍ଡା , ୫୮୨-ଡା. ରଂଜିତା ପ୍ରଧାନ, ୫୮୩-ଡା. ଗିରିଜା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୫୮୪-ଡା. ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ଜେନା, ୫୮୫-ଡା. କାହ୍ନୁଚରଣ ଦିଗାଲ, ୫୮୬-ଡା. ଶୈଳେନ୍ଦ୍ରନାରାୟଣ ପରିଡ଼ା, ୫୮୭-ଡା. ମିତାଶ୍ରୀ ନାୟକ, ୫୮୮-ଡା. ଅସୀମା ମଲ୍ଲିକ, ୫୮୯-ଡା. ଦେବାଶିଷ ମାରାଣ୍ଡି, ୫୯୦-ଡା. ଦୀପ୍ତିମୟୀ ମଲ୍ଲିକ, ୫୯୧-ଡା. ବିମଳ କୁମାର ସାହୁ, ୫୯୨-ଡା. ଲଳିତ ରଂଜନ ମାନିକ୍‌, ୫୯୩-ଡା. ଜୁଲି ଟୁଡୁ, ୫୯୪-ଡା. ମାନସୀ ପ୍ରଧାନ, ୫୯୫-ଡା. କଳ୍ପନା ମାଝୀ, ୫୯୬-ଡା. ସୁନୀତା ସେଠୀ, ୫୯୭-ଡା. ତାପସରଂଜନ ବେହେରା, ୫୯୮-ଡା. ଜିମ୍ମି ନାରାୟଣ, ୫୯୯-ଡା. ସ୍ଵାଗତ ପାଟ୍ଟଯୋଶୀ, ୬୦୦-ଡା. ସୁଧୀର କୁମାର ମହାପାତ୍ର, ୬୦୧-ଡା. ରାଜକୁମାର ମହାପାତ୍ର, ୬୦୨-ଡା. ସ୍ନେହାଂଶୁ ଦେ, ୬୦୩-ଡା. ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ମିଶ୍ର, ୬୦୪-ଡା. ଚିନ୍ମୟ ସାହୁ, ୬୦୫-ଡା. ବିଦ୍ୟାପତି ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ୬୦୬-ଡା. ବିକ୍ରମ ରାଉତ, ୬୦୭-ଡା. ରଶ୍ମି ହାଁସଦା, ୬୦୮-ଡା. ବିଚିତ୍ରାନନ୍ଦ ରାଉତ, ୬୦୯-ଡା. ସ୍ମିତା ଦାସ, ୬୧୦-ଡା. ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ଜେନା, ୬୧୧-ଡା. ଶୁଭକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ୬୧୨-ଡା. ସଲ୍‌ମା ଜାଫ୍ରି, ୬୧୩-ଡା. ଦେବଦତ୍ତ ପରୁଆ।

bimal.odisha@yahoo.in , 9937353293